32. ČESKO- SLOVENSKÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ KONFERENCIA

Obrázok k udalosti: 32. ČESKO- SLOVENSKÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ KONFERENCIA
13.11.2019 - PŘEROV (ČR)
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
rádi bychom vás pozvali na 32. Česko-slovenskou psychoterapeutickou konferenci. Tématem konference jsou Kompetence a osoba psychoterapeuta. Toto téma může být důležité pro nás všechny. Je důležité pro náš profesionální růst, ale i pro hledání společné komunikace mezi sebou, s klienty i se společnosti. Svět i společnost mají tendenci se rozdělovat. Podobně rozděleně funguje naše psychoterapeutická obec. Není to pro nás ani naše klienty dobré. Snižuje to kredit před úřady i společnosti. Je důležité hledat témata, která nám pomohou společně hledat a tvořit. Téma kompetencí a osoby psychoterapeuta může takovým tématem být. Téma navazuje na vývoj v Evropě i ve světě, kde se v poslední době vynořila potřeba stanovit kompetence psychoterapeuta při provádění psychoterapie. Jak se dívat na kompetence psychoterapeuta může být různé z pohledu různých psychoterapeutických směrů. Můžeme společně uvažovat o tom, co nás spojuje a v čem vidíme svět odlišně, ne nutně nepřátelsky. Zveme vás jako jedince, terapeutické modality i instituty na společné setkání. Rádi bychom, aby konference byla platformou pro společné diskuze, místem, kde se můžeme lidsky potkat.

Ján Praško Předseda psychoterapeutické společnosti

DOC (55 kB)